Contact

Bezoekersdienst Naumburgse Dom

Welkom in de Naumburg Kathedraal! Onze bezoekersdienst zal u helpen met al uw vragen over uw bezoek en onze rondleidingen.

Maandag-Vrijdag
9.00-16.00 

Telefoon: +49 (0) 3445 23 01 133 
of +49 (0) 3445 23 01 120
Fax: +49 (0) 3445 23 01 134
fuehrung@naumburger-dom.de

Adres:
Naumburger Dom
Domplatz 16/17
06618 Naumburg

Dean
Prof. Dr. Karin Freifrau von Welck
Tel: +49 (0) 3445 23 01 0
Fax: +49 (0) 3445 23 01 110
domkapitel@vereinigtedomstifter.de

Directeur van de Stichting
Dr. Holger Kunde
Tel.: +49 (0) 3445 23 01 102
Fax: +49 (0) 3445 23 01 110
h.kunde@vereinigtedomstifter.de

Secretariaat
Silke Schoder
Tel.: +49 (0) 3445 23 01 0
Fax: +49 (0) 3445 23 01 110
verwaltung@vereinigtedomstifter.de
s.schoder@vereinigtedomstifter.de

Stiftskämmerei
Abbey Penningmeester
Bastian Borck
Telefoon: +49 (0) 3445 2301 111
Fax: +49 (0) 3445 2301 110
b.borck@vereinigtedomstifter.de

Plaatsvervangend Abbey Penningmeester | Executive Assistant
Andre Schönfelder
Telefoon: +49 (0) 3445 2301 149
Fax: +49 (0) 3445 2301 110x: +49 (0) 3445 2301 110
a.schoenfelder@vereinigtedomstifter.de

Boekhouding
Astrid Schied
Tel: +49 (0) 3445 23 011 16
Fax: 
+49 (0) 3445 23 01 110 
a.schied@vereinigtedomstifter.de 

Onroerend goed
Karin Moisel
Tel: +49 (0) 3445 23 01 112
Fax: +49 (0) 3445 23 01 110 
k.moisel@vereinigtedomstifter.de 

Diensten voor gebouwen
Udo Dathe, Sandra John, Rainer Trübe
Tel: +49 (0) 3445 23 01 112
Fax: +49 (0) 3445 23 01 110 

Restauratie
Hannah Steel
Tel: +49 (0) 3445 23 01 119
Fax: +49 (0) 3445 23 01 110 
h.stahl@vereinigtedomstifter.de

bezoekersdienst
Kirsten Reichert M.A. (Management)
Tel.: +49 (0) 3445 23 01 133 
Fax: +49 (0) 3445 23 01 134
k.reichert@vereinigtedomstifter.de 

Paula Herold
Telefoon: +49 (0) 3445 23 01 133 
Fax: +49 (0) 3445 23 01 134 
fuehrung@naumburger-dom.de

personeelsleden
Kerstin Weiß, Daniela Zeitschel, Olivia Mill, Henry Mill, Jutta Hagge, Brunhilde Röder, Dörthe Dreier, Karsten Meier, Diana Stier
Telefoon: +49 (0) 3445 23 01 133
Fax: +49 (0) 3445 23 01 134
fuehrung@naumburger-dom.de 

Verkoopmanagement
Katrin Wäldrich 
Telefoon: +49 (0) 3445 23 01 131
Fax: +49 (0) 3445 23 01 130
shop@vereinigtedomstifter.de 

Museumonderwijs + drukwerk
Jessica Buchwald B.A. (Management)
Telefoon: +49 (0) 3445 23 01 133 
Fax: +49 (0) 3445 23 01 107 
j.buchwald@vereinigtedomstifter.de 

Medewerkers museumeducatie Naumburg
Paula Herold, twee vrijwilligers in het sociaal of cultureel jaar

Archief en bibliotheek van de dom van Naumburg
Matthias Ludwig M.A. 
Telefoon: +49 (0) 3445 23 01 142 
Fax: +49 (0) 3445 23 01 110 
m.ludwig@vereinigtedomstifter.de

Bibliothecaris
Dipl.-Bibl. (FH) Cordula Strehl 
Telefoon: +49 (0) 3445 23 01141 
Fax: +49 (0) 3445 23 01 110 
c.strehl@vereinigtedomstifter.de

Marketing + Public Relations
Kerstin Wille M.A. (Management)
Telefoon: +49 (0) 3445 23 01 103 
Fax: +49 (0) 3445 23 01 107 
k.wille@vereinigtedomstifter.de 

Sylke Hünniger
Telefoon: +49 (0) 3445 23 01 105 
Fax: +49 (0) 3445 23 01 107 
s.huenniger@vereinigtedomstifter.de   

Juliane Spielberg B.A.
Telefoon: +49 (0) 3445 23 01 106 
Fax: +49 (0) 3445 23 01 107 
j.spielberg@vereinigtedomstifter.de

Kristina Ganss M.A.
Telefoon: +49 (0) 3445 23 01 106 
Fax: +49 (0) 3445 23 01 107
k.ganss@vereinigtedomstifter.de

Diana Stier
Telefoon: +49 (0) 3445 23 01 133 
Fax: +49 (0) 3445 23 01 134
d.stier@vereinigtedomstifter.de

Christin Buchheim M.A. (met ouderschapsverlof)
Telefoon: +49 (0) 3445 23 01 106 
Fax: +49 (0) 3445 23 01 107 
c.buchheim@vereinigtedomstifter.de

Pers + Internet
Charlotte Tennler (Directie)
Telefoon: +49 (0) 3445 23 01 114
Fax: +49 (0) 3445 23 01 107
c.tennler@vereinigtedomstifter.de
presse@vereinigtedomstifter.de 

Lisa Osterburg
Telefoon: +49 (0) 3445 23 01 127 
Fax: +49 (0) 3445 23 01 107
l.osterburg@vereinigtedomstifter.de

Kathedraal Bouwmeester
Regine Hartkopf
Tel.: +49 (0) 34651 45 99 02
Mobiel:
 +49 (0) 163 79 62 94 4
hartkopf@denkmalarchitektur.de 

Kantoor:
Hartkopf Architectuur
Breite Str. 71
06536 Südharz OT Bennungen
www.denkmalarchitektur.de 

De titel "Kathedraalarchitect" werd in 2011 aan Regine Hartkopf toegekend. Zij is de verantwoordelijke architect voor de geplande bouwprojecten in de kerken van de United Cathedral Foundations en neemt de projectplanning en -uitvoering op zich in coördinatie met de United Cathedral Foundations.

Protestantse parochie Naumburg

De protestantse parochie en het kathedraalkoor zijn te gast in de kathedraal en zorgen voor een levendig huis van aanbidding. Zij zijn verantwoordelijk voor de organisatie van kerkdiensten, bruiloften en concerten in de kathedraal. Als u vragen heeft over het kerkelijk leven in Naumburg, neem dan direct contact op met het kerkelijk bureau.

Haus der Kirche
Domplatz 8
06618 Naumburg
Tel: +49 (0) 3445 20 15 16
info@kirche-naumburg.de
www.evangelische-kirche-naumburg.de